Ubytování

Ubytování na prvním sklepě

K oběma sklípkům vám můžeme nabídnout své vlastní ubytování, které máme přímo nad vinnýma sklepama, stačí projít uličkou vedle sklepu. Na prvním sklípku vhodném pro menší skupinky blízké přátelé nebo rodiny s dětmi jsou pro vás připraveny lůžka pro 9 osob. Postele jsou rozmístěny do 3 pokojů po 2, 3 a 4 lůžkách. Všem pokojům je k dispozici společná sprcha, WC, kuchyňka a taky venkovní terasa. Když se zdržíte déle, k dispozici vám dáme další WC navíc. V kuchyňce si můžete ráno uvařit kávu nebo čaj, je zde i lednička pro uskladnění potravin ale nenachází se tu vařič takže se zde nevaří. (kousek od sklepa se můžete dosyta najíst na blízkých restauracích.

Cena za nocleh na prvním sklepě je 450 Kč/osoba/noc. Děti do 2let zdarma.

Kuchyňka s posezením
Pokoj s 3 lůžky
Pokoj s 2 lůžky
Pokoj s 4 lůžky

Ubytování na druhém sklepě

Druhý nový komfortnější penzion, který máme hned naproti toho prvního sklepa má možnost ubytovat dalších 15 osob. Pokoje jsou rozděleny do 4 pokojů, které jsou 2x třílůžkový, 1x čtyřlůžkový a 1x pětilůžkový. Všechny mají své vlastní sociální zařízení na pokoji. Všechny 4 pokoje mají možnost využívat venkovní terasu až pro 20 osob za penzionem, kde si můžete také zaparkovat 3 osobní vozy. Na penzionu je k dispozici zdarma WIFI internet a na každém pokoji je televize.

Cena za nocleh na druhém sklepě je 500 Kč/osoba/noc. Děti do 2let zdarma.

Chodba
Pokoj s 4 lůžky
Pokoj s 3 lůžky
WC a sprcha

Po dohodě s Vámi vám rádi připravíme snídani, podávanou dole ve sklepě dle možností naše nabídky, kterou si můžete domluvit až přímo ve sklepě. Snídaně se vydávají do 9.30 h., pokoje prosíme opustit do 10.30 h děkujeme.

Na spaní si k nám nemusíte nic brát, vše máte přichystáno na všech 7 pokojích (ručníky, přikrývky, atd.) V případě, že vás bude ještě víc, jsme schopni vám zajistit ubytování v blízkosti našich sklepů.

Při rezervaci a následné zaplacení zálohy pro 1 osobu na ubytování nebo degustaci ve sklepě se záloha vrací v případě nahlášení menšího příjezdu osob a to 1 měsíc před příjezdem. Pokud v den příjezdu přijede na ubytování nebo do sklepa méně osob než bylo původně objednáno hradí se 75% ze sklepa a 50% z ubytování celkové ceny.

Tož dojeďte si odpočinůt k nám do Vinného sklepu Zimolka, posedět, podegustovat a načerpat nové sily v naších krásách vinného prostředí Jižní Moravy.

Virtuální prohlídka

Ubytování na prvním sklepě

Ubytování na prvním sklepě

Ubytování na druhém sklepě

Ubytování na druhém sklepě